Еротскиот портал откри што најмногу сакаат жените да гледаат на порно!

29 септември, 2020
секс

Колку романтични и слатки сцени! Кога жените бараат порно, сакаат навистина жешки сцени! Еротската страница „Порнхаб“ ги филтрираше 10-те најчести термини што жените ги бараат на нивната платформа. Резултатите се движат од изненадувачки до бизарни. Има навистина многу работи …

Ова се ТОП 10 најпребарувани поими за порно од жени

1. Лезбејски секс (лезбејската љубов може да биде многу убава…)

2. Секс во тројка (да, малку засилување во кревет очигледно може да биде многу возбудливо!)

Threesome GIF by memecandy - Find & Share on GIPHY

3.Сквиртање(да, и жената може да има нешто како ејакулација)

4. Гангбанг (или „банда“ – или: колку повеќе, толку подобро!)

5. Масажа (ооохх дааа, масажите се толку добри!)

Massage Back Rub GIF by MANGOTEETH - Find & Share on GIPHY

6.Тинејџер (дали жените сонуваат да имаат секс со Џастин Бибер?!)

7. Бебиситерка (веројатно 18+ години)

8. Јапонски секс (варијанта кога облеката е на телото за време на сексот)

9. Цртан филм (цртани филмови?! Немаме идеја дека сакаат жените гледаат во делото на Хомер Симпсон или Супермен?)

Mad The Simpsons GIF - Find & Share on GIPHY

10.Лезбејски ножици (комплицирани, но наполнети со еротика)