ФАНТАСТИЧЕН ТРИК за најдоброто јајце на око! Променете само ЕДНА работа во подготовката и ќе добиете сосема нов ПОЈАДОК!

22 октомври, 2020
FANTASTICAN-TRIK-ZA-NAJBOLJE-JAJE-NA-OKO-Promenite-samo-JEDNU-stvar-u-pripremi-i-dobicete-skroz-novi-DORUCAK

Можете да подготвите јајца на безброј начини, а еден корисник на ТикТок откри како да го направите најдоброто јајце на око.

Само една работа треба да се смени во подготовката. Значи, скршете го јајцето во тавата, како и секогаш. Но, потоа измешајте ги белките со жица за матење без да не ги допирате жолчките, додека не добиете цврсти рабови.

Потоа ставете ја тавата на шпоретот и печете додека белките не се зацврстат и краевите не добијат златна боја. Ова видео е прегледано повеќе од осум милиони пати, а многумина откриле дека едвај чекаат да го пробаат „воздушестиот“ трик со јајца.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum