ИМАВ СЕКС САМО СО НЕВИНИ ДЕЦА, ТОГАШ УБИВ ЕДЕН ОД НИВ ЗА ВРЕМЕ НА ВРСКАТА: Љубовната приказна на Светлана е вистински ХОРОР!

14 октомври, 2020
хорор

Светлана Зјанчева (37) од Сочи имаше необична навика, повеќе како еден вид фетиш, дека ја возбудуваше само секс со момци кои беа невини.

Сепак, по неколку, според неа, многу успешни средби со нив, таа доживеа една фатална, по што објави признание на форум, пренесува rambler.ru.

Светлана отсекогаш имала склоност кон помлади мажи, па откако наполни 30 години ги барала само нив. Дури и кога откри дека се невини, едвај чекаше да ги вовлече во кревет и да ги „научи“ на тајните на добриот секс.

„Тие беа млади, неискусни, но желни за сето тоа. Ми се допадна затоа што двапати бев разочаран од постари, комплексни и оптоварени мажи. Со овие, немав што да изгубам или многу да размислувам. Тие само ме сакаа мене и моето тело и тоа е тоа. Но, во еден случај, бев во голема заблуда. Тоа беше момче од селото. Многу убав и силен. Имаше 19 години и никогаш не беше со девојче “, вели Светлана.

Тие се запознаа во едно кафуле каде што тој беше со двајца пријатели, а таа со еден пријател.

„Подоцна отидовме во мојата куќа. Легнавме и водевме loveубов околу десет минути. Тој се тресеше од возбуда. Му излегоа сите вени, тој беше многу црвен во лицето, а потоа сè престана. Не забележав дека не се чувствува добро, иако бев на него. Доживеал срцев удар и бил пренесен во болница. Таа вечер почина таму. Не можев да поверувам. Лекарите рекоа дека тој е премногу возбуден и напнат, неговото срце не можеше да издржи бидејќи никогаш претходно не сретнал такво нешто “, објаснува Светлана.

Тоа се случи пред година и пол. Оттогаш, Светлана нема авантура една вечер, а камоли врска. Не можеше да се опорави од шокот со месеци.

Денес, тој сака нормална врска и брак, а состаноците со невини мажи ќе и ги остави на друга жена.