Имав секс во тројка со мојот дечко … и неговата поранешна!

28 август, 2020
0a5b81d8e639f1e0f61692f89a1f0481b68e7d25_articlemain

Да, успеав да го урнам секој совет што сум го слушнала за тројка …

Кога дечко ми ме праша минатата година, што би сакал да направам пред да умрам, реков без двоумење дека би сакала да пробам секс со друга жена. Во тој момент не можев ни да сонувам дека само 3 месеци подоцна моето момче ќе стои на аголот од собата и ќе ме гледа како орално задоволувам друга жена, и ќе ни се придружи неколку минути подоцна.

Ние сме заедно веќе една година и од првиот ден нашиот сексуален живот беше доста возбудлив, како во спалната соба, така и во автомобилот, на тераса, на море … всушност насекаде каде што се најдовме во кое било дадено време. Но, и покрај нашата врска, никогаш не рековме дека нашата врска е ексклузивна. И тоа значеше дека повремено, кога тој не беше со мене, се гледав со друга жена, некогаш само бакнувајќи се, понекогаш со главата под нејзиното здолниште, како што се случи во една пригода во тоалетот на една клуб. Од првиот ден на врската, решивме да бидеме искрени, па затоа тие авантури не ги криев од него.

Неговата реакција беше дека е во ред со тоа, но се прашуваше дали сум бисексуалка. Му реков дека не сум сигурна во себе, но дека веројатно сум. Кога сфати дека не се шегувам дека сакам да пробам секс со друга жена, тој ме праша дали сум за тројка, која, морам да признаам, секогаш била на мојот список на сексуални желби.

Никогаш не го пробал тоа, но призна дека би сакал да го стори тоа и додаде дека знае жена која би била заинтересирана, а која според она што му го кажав за видот на жената што ми се допаѓа, звучеше како мој тип. Тој ми рече дека тоа е неговата поранешна која е исто така бисексуалка и која отсекогаш сакал да проба секс во тројка и ми предложил да ги испрати моите слики и да ја праша дали е заинтересирана. Се согласив.

Таа и јас веднаш се поврзавме на социјалните мрежи и му признавме дека сме си привлечни една на друга, а во следните недели тројцата формиравме своја група на „Snapchat“ и се секставме меѓусебно. Не знаев многу за неа во тоа време, и кога рече поранешна, мислев дека е некоја со која спиел еднаш и останал во пријателски однос, но се покажа дека биле во врска една година и раскинале кога таа сфатила дека таа исто така ја привлекуваат жени и сакала да ја истражи таа страна на нејзината сексуалност, без момче. Тој имал разбирање и останувале во пријателски односи, со тоа што повремено и по раскинувањето знаеле да спијат заедно.

Откако го слушнав сето ова, сфатив дека ако ја оствариме таа желба, ќе ги прекршам сите совети за секс во тројка што некогаш сум го чула: не спиј со некој што го познаваш, не заборавајте да ги прекинете сите односи со таа личност, откако ќе решите да го сторите тоа и , размислете да платите некого за тројка, затоа што на тој начин ќе бидете со професионалци и нема да има простор за каква било непријатност … Но, советите на другите луѓе не беа единствената работа што ми пречеше. Ме мачеа и сопствените мисли, како на пример, ако ја уништиме нашата врска токму кога конечно стана сериозна, што ако го привлече повеќе од мене, што ако станам љубоморна до тој степен што никогаш нема да можам да се ослободам од тоа чувство. Љубопитноста и желбата да го сфатам тоа беа нешто што не можеше да ми излезе од главата. Бев премногу привлечена од самата идеја.

Околу два месеци откако се роди идејата, тројцата за прв пат се сретнавме во живо, прво на кафе, а потоа заедно отидовме на прошетка со нашите кучиња. Тоа беше прва можност да се види во живо оваа жена која ме интригираше толку многу, како и интеракцијата меѓу неа и моето момче, заедно со нивните внатрешни шеги кои преживејале толку многу години, иако нивната врска не преживеа.

Ми беше јасно дека тие сè уште се грижат едни за други, но јас не чувствував ни најмала љубомора. Всушност, таа беше личност која ми влеваше доверба и имав чувство дека можев да и кажам без никаков срам дека сè уште не можам да го сторам тоа, дури и ако облеката веќе би била на подот и работите полека би се загревале. Се согласивме дека еден ден таа ќе дојде кај мене за да можеме двете да се запознаеме подобро, а неколку часа подоцна тој да ни се придружи. Како ден беше јасно дека ОВА навистина ќе се случи.

Во деновите кои водеа до големиот настан, таа и јас честопати се секставме, испраќајќи слики во долна облека, како и слики од екранот од порно филмови со тројка и пози што сакаме да ги испробаме. Понекогаш го споредував моето тело со нејзиното и се прашував дали дечко ми претпочита да бидам поцврста и потенка како неа, но поголемиот дел од времето се губев во сопствените фантазии за неа.

1

Кога конечно дојде денот, седевме на каучот неколку часа и само разговаравме за сè. Иако на почетокот се чинеше како обичен разговор помеѓу двајца стари пријатели, јас всушност не можев да главата да ја извадам црвената долна облека што знаев дека ја носи под фустанот. Точно знаев како изгледа, бидејќи јас ја избрав. Постојано се прашував дали изгледа подобро во живо отколку што изгледа во мојата фантазија. Кога момчето ми се врати дома, сите се преселивме во спалната соба и отворивме шише вино. После неколку чаши и флертување, одеднаш нејзините усни се најдоа на моите, а неговите на задниот дел од мојот врат. Одеднаш отиде по кондом, а потоа се најде како стои на влезот во собата гледајќи ја неговата поранешна и сегашна девојка како уживаат една во друга.

Ми ги грицкаше брадавиците, а јас со прсти ја запознавав нејзината вагина, и размислував во тој момент како списокот со желби одеднаш мистана пократок. Неколку моменти подоцна, мојата глава се најде меѓу нејзините нозе, а момчето ми навлезе од позади. Набргу потоа, ги испробавме сите пози кои ни се чинеа привлечни за време на повеќенеделната предигра. Прво јас доживеав оргазам, после мене тој, а потоа и двајцата го насочивме целото внимание на неа. Откако ми рече дека веројатно нема да доживее оргазам, без оглед колку е напалена, и тој го потврди тоа, двајцата се обидоа да ме задоволат понатаму. Имено, и тој и таа уживаат да ја задоволуваат другата личност повеќе од сопственото задоволство, поради што мислев дека е многу можно од оваа причина нивната сексуална динамика не функционира најдобро. Прво таа ме задоволи со прстите, а потоа тој со неговиот јазик. Наскоро имав втор оргазам.

Додека лежевме пијан на креветот, ми беше јасно дека тој самиот не знаеше на која од двете ќе обрнеме внимание. Таа рече дека мора да оди наскоро, но како и да е, продолжи да лежи и јас се гушкав со двајцата лежејќи на средина. За време на тие неколку часови двајцата цело време велеа исти работи, шегувајќи се дека мозоците им се на иста фреквенција после толку време, а потоа почна да зборува за тоа како тој и јас се запознавме. Забележав малку непријатност на нејзиното лице и цврсто ја фатив за рака. Сите бевме малку засрамени и навистина не знаевме што да правиме следно.

Во еден момент стана, рече дека навистина мора да оди, нè бакна и двајцата на образот и замина. Ни испрати порака дека среќно пристигнала дома, а ние и двајцата и се заблагодаривме за сè и и кажавме колку многу го цениме тоа што таа го направи за нас и колку уживавме.

Мојот дечко и јас сè уште сме во среќна, стабилна, моногамна врска. Тие двајца веќе не спијат заедно, но повремено се наоѓаат на кафе. Јас и таа сè уште се допишуваме повремено, кога, на пример, се подготвува за состанок или кога сакаме секстање. Сè што се случи резултираше во мене да сум позадоволна од себе, но и од врската. И тој и јас можеме отворено да разговараме за некои други сексуални експерименти што би сакале да ги испробаме. Иако ги прекршив сите правила, одлуката се покажа како најдобра во мојот живот.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris