Дали би дале 17000 дeнари за еден СЕНДВИЧ? Овие луѓе го прават тоа со задоволство (ФОТО)

31 август, 2020
sendvic

Цената е „ситница“ за ваков вкус!

Во ресторанот „PB&J“ во Чикаго се продава многу убав сендвич.

Во него, ќе најдете путер од кикирики како „долна основа“, и ќе чувствувате дебело парче месо во средината.

Сендвичот има мед, но и со желе, така што задоволството е загарантирано, поради што до крајот на денот се продава до последното парче.

Она што го збуни целиот свет е нејговата цена – за еден сендвич треба да издвоите скоро 17.000 денари.

Сопствениците се правдаат со изјавата дека е многу тешко да се добие добро месо од гуска, како и посебен вид мед што се става на врвот на сендвичот.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris