Ги приготвувала само овие две состојки и се „преполовила“ : Ова е неверојатно!

15 ноември, 2020
624651_profimedia0260295741_ls

Слабеењето без некои големи напори и диети е сон на многу луѓе. За оваа жена, тој сон стана реалност со еден рецепт. Овој рецепт согорува маснотии скоро веднаш!

Состојки:

-Цимет

-мед

-вода

Постапка: Додадете лажица цимет на 250 мл врела вода. Оставете да се излади и додадете 2 лажички мед. Треба да почекате малку да се олади пред да додадете мед, бидејќи топла вода ќе го намали ефектот. Пијте го овој пијалок секој ден за да изгубите тежина.

Пијте секој ден најмалку еден месец до посакуваните резултати.