ТРИ КИЛОГРАМИ ЗА ПЕТ ДЕНА: Со овој пијалок, маснотиите буквално се топи сами!

30 јуни, 2020
сдсдсдсдсффг


Потребни ви се пет минути за да го направите, регулирајте ја диетата и редовно консумирајте го.

Потребно е:

  • 60 грама магдонос
  • 1 лимон
  • 2,3 дл вода

Подготовка:

Исечете го магдоносот и исцедете го сокот од лимон. Ставете ги двете состојки во чаша и истурете ја водата. Пијте го пијалокот наутро на празен стомак само пет дена, а потоа одморете се за десет дена. Овој пијалок го забрзува согорувањето на калориите и му обезбедува на телото витамини и минерали. Магдоносот го подобрува варењето и му помага на телото да исфрли вишок течност, со што се елиминира надуеноста.