Ја изневерив ЖЕНА МИ со мојот НАЈДОБАР пријател: „Мислев дека сум стрејт додека не спиев со него, тоа беше најдобриот секс“

11 октомври, 2020
Young gay male couple being affectionate in bed

Иако знае дека неговата сопруга би била уништена доколку дознае за прељубата, тој сака да се сретне со момчето со кое спиел.
Еден 29-годишник се обратил до секс колумнистот Дејдре, бидејќи бил збунет во врска со својата сексуалност.

„Мислев дека сум хетеросексуалец се додека немам секс со бисексуален познаник“, го насловил своето писмо до колумнистот.

Тој објасни како се оженил со најдобрата девојка на светот пред две години. Неодамна го контактираше еден стар пријател кој е хомосексуалец и кој го научи да биде поотворен во врска со сексуалноста.

„Отидовме на скара и започнав разговор со момче кое работи со локален бар. Тој е многу гласен за својата бисексуалност и изгледаше многу секси во тесни црни панталони. Флертувавме и спиевме на отворено. И покрај тоа што врнеше, никогаш не сум доживеал подобар секс “, призна 29-годишната девојка.

Таа сака уште еднаш да се „вклучи“ со него и смета дека тоа е заемно. „Жена ми беше скршена за да дознае за прељубата“, заклучи тој.

„Бисексуалноста не е изговор за прељуба“
„Заради вашиот нов сексуален идентитет, вие се чувствувате како дете во продавница за слатки, но бисексуалноста не е оправдување за прељуба, а случајниот секс е уште поризичен во моментот поради пандемијата на коронавирусите“, му рече колумнистот.

Таа исто така го советуваше да размисли што сака на долг рок и какво влијание ќе има тоа врз жената што ја сака. „Дечкото со кој се вклучивте е промискуитетен и најверојатно ќе ве праша само за секс“, заклучи Дејдре.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum