Јелена Карлеуша без шминка и без филтри!

14 мај, 2020
289413_karleusa_ff

Пред две години српскиот фудбалер Душко Тошиќ ја изненадил својата сопруга со тоа што во јавноста објави фотографија со нејзиниот природен изглед.

Јелена Карлеуша важи за една од модните икони на овие простори, и со самото тоа секогаш е дотерана. Дури и за време на карантинот поради епидемијата од корона вирусот, пејачката блеска и често споделува фотографии каде е облечена како за на црвен тепих секогаш со адекватна шминка и фризура.

Сепак на фотографијата од пред две години Јелена може да ја видиме во природно издание, со чаша вино во раката во придружба на својот сопруг.