Како да изледате како Викторија Бекам во сако

14 мај, 2020
Screenshot_2020-05-14 Kako da stilizujete blejzer poput Victorie Beckham (GALERIJA)(5)

Викторија Бекам стана некрунисана кралица на mix&match комбинациите, од џвонарки во комбинација со што и да ви падне на памет и сето тоа да изгледа фантастично, па се до сако како идеална замена за јакна или мантил.

Во комбинација со џинс или пак со хеланки, фустан, панталони популарната британска дизајнерка ни помага при изборот на комбинација со сако кое треба да го има во секоја гаедероба па дури и во разлицни бои или разлицен материјал.