Како мажите ни кажуваат дека сме жени на нивните соништа!

9 јуни, 2020
326ea340db85f8f0abd0e9508cce5b6ebe17e036_articlemain

Овие 7 работи кажуваат многу повеќе од тие два збора …

Ни даваат мали бакнежи. Не секој бакнеж мора да биде експлозија на страст и да доведе до секс. Понекогаш оние мали, брзи, несмасни, инцидентни бакнежи значат најмногу. Можеби вашата душо не е љубител на покажување интимност, но повремените бакнежи на челото, вратот или образот додека спиете се показател дека тој искрено ве сака.

Не оставаат да избереме. Ако тој ви остави на вас да изберете ресторан, филм или место за излегување, тоа не значи дека тој не се грижи и не е заинтересиран. Всушност, тој ви покажува колку е важно вашето задоволство за него. Или едноставно кажано, тој е среќен штом вие сте среќна!

Мали знаци на внимание. Ако вашата сакана често ви носи разни мали нешта како омилени бонбони, букет цвеќиња или некои намирници што ги спомнавте дека треба да ги купите, знајте дека сте го освоиле неговото срце. Мали знаци на внимание покажуваат дека сте често во неговите мисли и дека тој се грижи за вас, а тоа е нешто што не смеете да го игнорирате.

Тие покажуваат интерес за нашите интереси. Тој оди во театар со вас иако воопшто не го интересира, шета во продавниците додека барате совршени чевли, чека со вас утро во градот за да ги дочека првите зраци на сонцето со вас и да направите совршена фотографија. Што и да прави, а не е нешто што го интересира, знајте дека тоа го прави од љубов кон вас. Ако тој не се грижеше, тој ќе се придружеше на своите другари многу одамна на пиво и фудбал!

Тие се грижат за нас. Без разлика дали сте во некаква неволја, тажни за нешто или едноставно во лошо расположение, тој секогаш се обидува да ве поддржи и ви нуди помош за да се чувствувате подобро. Ако вашата душичка е секогаш тука за вас, ова е неговиот начин да ви каже „те сакам“!

Ни се јавуваат пред спиење. Ако тој ви испрати порака или ви се јави веднаш штом ќе се разбуди наутро или пред спиење, знајте дека цело време сте во неговиот ум. Ова е типичен машки показател за тоа колку мисли за вас и колку ве сака.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi