Ленени панталони – сакаат топли денови, природни нијанси и се вклопуваат во сите трендови

11 јуни, 2020
вдфгвфдгфд

И додека ние полека, но сигурно се приближуваме до тенок крој како секојдневен стилски момент, ленените панталони во природни тонови доаѓаат до израз

Ленот е еден од оние материјали што е идеален во мешавина со вискоза или памук, затоа што е прилично преполн по природа и не изгледа многу добро во секојдневната облека, така што има свои правила. Обемот сепак ги регулира трендовите, бидејќи главната работа е што не се затегнува и не се лепи до кожата. Особено кога температурите малку се зголемуваат.

Ленот има убава природна сенка, а покрај таа светло-кафеава, популарна е и во маслинесто зелени тонови.

Земјините тонови одат заедно, носат необична елеганција која нема потреба од дополнително разубавување, а сепак кога сакате да украсите, има најразлични убави ѓердани во нијанси од кафеава до златна боја.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi