12 јули, 2020

Еспадрилите се задолжителен летен тренд! Прозрачни и практични, тие се омилени обувки на многу жени, но и мажи. Топлите денови пристигнуваат, па затоа обезбедете си барем еден пар. Во галеријата погледнете како славните ги комбинираат со фустани или панталони:

Остави коментар

Почетна // Life Story // Лесни,практични и одат во КОМБИНАЦИЈА СО СÉ! Овие обувки се неизбежен моден тренд АПСОЛУТНО СЕКОЕ лето (ФОТО)
Горе