Лето во знак на накитот и модните додатоци украсени со школки

26 јули, 2020
с

Трендот кој неодоливо нè потсетува на детството, пред повеќе од две години се врати во светот на модата, а толку многу нè воодушеви што и по две години сакаме да го носиме во сите негови форми. Од обетки во облик на школка, па се до ташни и шешири декорирани со школки.

Одлични акцесоари во облик на школки пронајдовме во луксузните брендови како што се Gucci, Isabel Marant и Etro, а одлични верзии со поволни цени забележавме во Zara, H&M, Mango и Topshop.

Во галеријата откријте ги 30 те најубави парчиња со школки од актуелната понуда.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi