7 најлоши места за водење љубов

23 јули, 2020
seks

Веројатно претпоставувате какви одвратни работи можете да видите за време на сексот во јавен тоалет, но верувајте ни, вистината е многу полоша – предупредува една жена.

Сепак, некои места за секс се романтични и привлечни само во филмовите и во мислите, што го потврдија читателите на магазинот Гламур, кога ги откриле најлошите места за да водат љубов од своето искуство.

Секс во автомобил во движење

„Понекогаш креветот е сосема обично и досадно место за водење љубов, но подобро е отколку да излетам од патот што се случи во една прилика кога му дадов на мојот дечко орален секс додека тој возеше“.

Во автомобил на пријател

„И покрај тоа што мислите дека сте ги отстраниле сите докази, некои секогаш остануваат, а после срамот го прави своето“.

Водење љубов во природа

„Гребнатини, гребнатини и повеќе гребнатини. Сè уште имам лузна од шумската авантура, иако немам исто момче!“

Секс во базен

„Оваа идеја можеби звучи секси, но кога ќе ја земете предвид хлорираната вода во очите, групата деца кои одеднаш доаѓаат на пливање, или фактот дека базените се знае дека имаат сè, не е баш толку секси“.

Топол секс во песок

„Сексот на плажа звучи многу романтично, но песокот ќе стигне до вашите интимни делови! Секогаш понесувајте крпа или лежалка, никогаш директно на песок!“

Во родителскиот дом

„Двојките честопати минуваат неоткриени, но ако тоа се случи случајно, ќе бидете непријатно до крајот на животот“.

Секс во јавен тоалет

„Веројатно претпоставувате што е одвратното нешто што можете да го видите таму, но верувајте ми, вистината е многу полоша“.