Дали е ова најлудиот фетиш до сега? Тој вели дека сака да допира,слуша и гледа..Сопругата не е среќна но се помирила со тоа.

30 август, 2020

Нивната форма, текстура и боја се многу важен дел од неговото задоволство.

Средовечен човек, хетеросексуалец, оженет, но има валкана тајна. Уште од пубертетот, тој има силен фетиш за гледање, слушање и допирање на женски потпетици.


Купува штикли, но не ги носи „Како и зошто започна? Најкраток можен одговор е: Не знам. мајка ми никогаш не носела високи потпетици, а и јас немам постари сестри. Се сеќавам на наставничката кој ги носеше кога имав шест или седум години и секогаш сакав да гледам потпетици во списанија “, започна тој.

Тој посочува дека не е заинтересиран за лично носење потпетици или облека на која било друга жена, но купил неколку пара женски чевли во продавниците и на аукциите преку Интернет.

Нивната форма, текстура и боја се многу важен дел од неговото задоволство. Сепак, тој никогаш не купува очигледно „измачени и истрошени“ обувки.

„Жена ми е свесна за мојот фетиш. Таа знае за мојата мала колекција, но исто така знае дека не ги носам, само играм со нив. Таа не е премногу среќна за мојата навика и не ја разбира, но ниту јас. Направив малку истражување на фетиши и никој не знае што ги предизвикува “, заклучи анонимниот маж.

Очигледно, сè додека тие не се мешаат во реалниот живот или не повредуваат некого, фетишите треба едноставно да се остават сами на себе.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris