Дали партнерот ве изневерува? Поранешен “ескорт” открива два алармантни знака

20 август, 2020
postnatal-sex-hero

Како да дознаете дали вашиот партнер ве изневерува? Поранешната дама за придружба од Велика Британија, 46-годишната Аманда Гоф откри кои, од свое искуство, се алармантни знаци дека нешто не е во ред.

Како да дознаете дали вашиот партнер ве изневерува? Поранешната дама за придружба од Велика Британија, 46-годишната Аманда Гоф откри кои, од свое искуство, се алармантни знаци дека нешто не е во ред.

Во подкаст под наслов – “Не сум тука да создавам нови пријателства”, Аманда откри дека еден од помалку познатите знаци е кога партнерот се враќа дома со влажна коса. „Ако вашиот партнер се врати дома со влажна коса, тоа значи дека се туширал некаде на друго место“, откри Гоф.

И ако мислите дека карантинот спречил некоја афера, не сте биле во право, вели таа. “Мажите дефинитивно изневеруваат и за време на карантинот. Тие секогаш ќе најдат начин. Не е важно колку се презатрупани со работата, колку време поминуваат во канцеларија, ќе најдат начин”, вели Аманда.

„Тој ќе го стори тоа во секој случај, па барем и на 10 минути, на пат од работа кон дома“, додава таа.

Таа открила уште еден алармантен знак.

„Кога навистина ќе завземат став против аферите и одеднаш ќе започнат остро да ги осудуваат луѓето што некогаш изневериле, мислам дека тоа е добар знак дека и самите тие изневеруваат“, објасни таа.

Патем, Аманда работела во ескпорт во Саманта Х, а пред тоа се занимавала со новинарство. „Отсекогаш уживав во сексот и сакав да бидам во друштво на мажи, па затоа мислев – зошто да не бидам платена за тоа? – секогаш ме фасцинираше тоа. Ја донесов таа одлука во триесеттите години“, признава таа.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris