Една ескорт дама ги откри најчудните фетиши на своите клиенти!

21 декември, 2020
Untitled-71


Наоми работи како ескорт дама во Велика Британија веќе 12 години и за тоа време видела и доживеала многу забавни, но и чудни и вознемирувачки работи.

Таа стана и модел за секс преку камера, каде им наплаќа на луѓето за нејзиното виртуелно дружење.


Таа вели дека мажите кои плаќаат за нејзините услуги често имаат бизарни желби, но дека има и некои вообичаени фетиши, кои се на нивната листа.


„Некои фетиши се толку чести, што дури и не спаѓаат во категоријата фетиши“, вели Наоми.

Таа тврди дека таа лично нема ниту еден нејзин фетиш, но дека со задоволство ги исполнува желбите на своите клиенти.

„Таму има сè, од маскирање во кловнови до уринирање во нечија уста“, рече таа.
Таа посочува дека сега нејзината главна работа е направена преку камерата и дека барањата на клиентот се многу разновидни.

„Тие ми плаќаат за да ги натерам да направат некои работи, додека јас само седам во мојата соба голa и се снимам. На пример, еден човек ме замоли да го натерам да ја пие спермата од кондом после мастурбацијата, додека друг ме замоли да го натерам да повраќа додека мастурбира “, вели таа.

И тие и плаќаат за сето тоа.
Таа откри и едно од најбизарните барања што ги имала.

Еден човек сакаше целосно да го контролирам и да ми плаќа за секоја моја наредба. Тој стори сé што ќе побарам, но ми рече и што да му кажувам, за да се возбуди што е можно повеќе, па една од неговите желби беше да го натерам да го лиже тоалетот, додека правеше звуци како свиња. Тоа е можеби најбизарниот фетиш што некогаш сум го чула“, искрено рече Наоми.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris