ФИНИ НО ПЕРВЕРЗНИ: Ги откриваме фетишите за секој хороскопски знак!

1 декември, 2020
136770_kate-miheyeva-etfqwxl-eg4-unsplash_f


Астролозите велат дека секој хороскопски знак е различен во кревет!
Ако ве интересира како да ги запалите страстите со саканата личност, погледнете во хороскопскиот знак и преземете нешто!

Овен
Мажите се инаку визуелни суштества, а особено мажот во овој хороскопски знак. Значи, сигурно нема да погрешите ако одлучите да го изненадите вашиот партнер во знакот на Овен со некоја секси долна облека. Тој сигурно ќе забележи и ќе биде задоволен од парчето што сте го избрале.


Бик
Чувствителните сензитивни Бикови најлесно се придобиваат преку храна. Од вас зависи дали ќе биде миризливо масло за јадење или јагоди со шлаг.

Близнаци
Пушти го гласот. Ова навистина ќе ги полуди мажите во знакот на Близнаци. Не е на одмет да му шепнувате на уво за вашите фантазии.


Рак
Раковите силно посакуваат некој да ги сака, но тие имаат огромен проблем со довербата. Марама за очи може да ви помогне да го придобиете.


Лав
За Лавовите, нивните тестиси ја претставуваат нивната мажественост. Зошто да не им посветите малку внимание и нежност?

Девица
Девицата ужива да открива нови вештини. Мастурбирајте барем една минута пред него, а потоа дајте му можност да го повтори наученото.

Вага
Вагите сакаат романтични и интимни искуства без некои грандиозни гестови. Бидете нежни во сè што правите и сигурно ќе ги придобиете.


Скорпија
Мажите Скорпии се едни од најтемните знаци на зодијакот. Тие се согласуваат на сè, но сепак за секој случај, прашајте ги пред да пробате нешто.

Стрелец
Станете имагинативни. Излезете од спалната соба и пронајдете нови интересни места.

Јарец
Садо-мазо сексот и овој хороскопски знак се како прст и нокт. Набавете сет за почетници и преземете ја контролата.

Водолија
Водолијата е одличен говорник, па како и сè друго, тие сакаат да дискутираат за секс. Можете да си играте со Водолиите. Ставете ги сите ваши фантазии на парче хартија, дури и најтемните, и потоа поделете ги во три групи со гласање: „Можеме да се обидеме“, „Фантазијата нека остане засега“ и „Не, никако“.

Риба
Можеби ова ви изгледа како клише, но одведете го под туш. Нема да ве лажеме, сексот под туш е преценет и крајно комплициран, но затоа оралното задоволство не е.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi