ИСПОВЕД НА ЧОВЕК (53): „Уживав кога имав секс со проститутка се додека таа не фрли око на мојата сопруга“

8 октомври, 2020
Sexy couple foreplay on bed. Girl in sexy underwear from a sex shop. Woman seduces a man in sexy lingerie. Heterosexual relations in a bed. Prelude to

Ја најде дамата придружничка со благослов на неговата сопруга, која во тоа време беше бремена
Еден 53-годишник се обрати до колумнистот на Сан, Деидре, кој им помага на читателите со љубов и сексуални проблеми. Имено, тој уживал во сексот со придружничка дама, но сега се чувствува лошо затоа што со неа спие и неговата двојно помлада сопруга.

Тие се во брак нешто повеќе од една година и имаат шестмесечен син. Тие се среќни и покрај големата разлика во возраста. Неговата сопруга била дома како дете бидејќи нејзините родители биле зависни, па дури сега го има своето прво вистинско семејство.

„Отсекогаш сме имале активен и интересен сексуален живот, но тогаш таа имаше тешка бременост, така што воопшто не можевме да имаме секс. Таа ми рече да барам сексуални услуги на друго место затоа што не треба да страдам. Најдов прекрасна придружба дама со нејзиниот благослов. Беше одлична во кревет и полна со разбирање “, објаснил мажот.

Кога неговата сопруга роди дете, тој помисли дека тоа ќе биде крај на неговото дружење со придружната дама, но таа инсистираше да се сретне со неговата сопруга. „Тие се врсници и веднаш кликнаа. Се чувствував како да сум вишок и ги оставив да зборуваат “, призна тој.

Наскоро работите се свртеа кога придружната дама ја повика сопругата да разговара. „Знаев дека мојата сопруга имала сексуални односи со други жени во минатото и наскоро ме праша дали е во ред да се сретнам со придружничка. Не можев да ја одбијам затоа што беше полна со разбирање за моите потреби. Сега имаат редовен секс, а најавија и тројка “, откри 53-годишникот.

Иако неговиот секс со сопругата е подобрен, тој не е сигурен како се чувствува за сè или што да прави. „Треба ли да продолжам да ја гледам придружната дама или само треба да ја гледам како пријател и да најдам нова?“, Го праша тој колумнист.

Детски проблеми
„Жена ми имаше проблематично детство и порасна без можност да се потпре на некој што ќе ја сака и цени. Таа не се осмелуваше да се потпре на тебе и на твојата верност во бременоста, што е тажно. Работите може да станат многу комплицирани “, го предупредила читателот.

Таа го советуваше да престане да ја гледа придружната дама и да започне да доживува секс како нешто драгоцено меѓу нив двајца, физичко изразување на љубов и посветеност еден на друг. „Ќе бидете изненадени од тоа колку може да биде посебен таков секс“, му рече Дејдре.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum