Ќе ве преколнува да ја одведете во КРЕВЕТ: 6 начини да ја ИЗЛУДИТЕ секоја жена

30 јули, 2020
Annotation 2020-07-29 204254

Особено на жените им треба повеќе време да се загреат и затоа е забрането брзањето.

Ако сакате таа да ве моли да ја однесете во кревет, усвоете некои правила.

Во сексот, не е важна брзината, туку квалитетот, односно количината на страста. Колку повеќе има, толку поголемо уживање ќе има.

Понежниот пол обожава нежни бакнежи и допири и никогаш нема да погрешите ако ги пружите во огромни количини.

Дури и ако сексот не беше во план, таквата нежност може да ја претвори жената во дивјачка која на крајот ќе навали на вас.

Со овие шест трикови, сексот ќе биде подобар

1. Успорете

Сексот не е трка, рушење рекорди или борба за медал. Жените сакаат предигра и многу допири. Полека допирајте ја за стомакот, рацете, нозете…Полека бакнувајте ја насекаде, и на почетокот концентрирајте се особено на вратот – од тоа жените полудуваат. Вметнете допир во комуникацијата веднаш штом се појави можност допирајте ја за лицето додека зборува,по коленото додека пиете кафе…

2. Дајте и трошки и почекајте

Почнете да ја бакнувате по телото, па застанете и оставете ја малку да почека, па преземете контрола. Ако таа сака да продолжи, оставете ја да почека малку подолго. Тоа ја возбудува, пишува 24sata.hr.

3. Многу нежни бакнежи

Колку се понежни ,толку е поголема нејзината страст. Покажете дека сте вистински љубовник не само секс машина. На почетокот концентрирајте се на работата на усните, но и на нивните цели – вратот и пределот околу ушите се особено ерогени зони.

4. Грицкајте ја малку

Помеѓу нежните бакнежи, гризете ја малку, особено ушите и долната усна. Бидете нежни, но на моменти малку поконкретни. Ќе се наежи задоволство.

5. Кажувајте и колку ја сакате

Шепнете и колку е убава за вас и колку ја сакате. Нека го почувствува вашиот топол здив во увото, многу жени се ежат и „полудуваат“.

6. Бидете непредвидливи

Затоа, не ги диплете панталоните, маицата, чорапи пред сексот … Тоа ќе ја олади дури и најжестоката жена. Бидете спонтани и непредвидливи. Подобро е да не знае кој е вашиот следен чекор, бидејќи неизвесноста е исто така возбудлива.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi