Кои се доктори за љубовни проблеми? Овие знаци го даваат најдобриот совет!

6 октомври, 2020
хорс

Често ни треба помош од пријател кога ќе заглави во врска, и тоа е сосема нормално. Еве ги хороскопските знаци кои даваат најдобар љубовен совет.

Риба

Рибите навистина можат да ви помогнат со своите совети, без разлика дали станува збор за чувства кон поранешниот или сегашниот партнер. Бидејќи тие се воден знак, тие многу добро знаат како е кога чувствата не обземаат. Потпирајќи се на интуицијата, тоа ќе ви понуди неколку решенија што можете да ги испробате кога ќе се најдете во неволја.

Стрелец

Стрелците не се многу познати по тоа што им придаваат големо значење на чувствата. Сепак, тие се едни од најискрените хороскопски знаци, па бидете сигурни дека тие ќе ви кажат што точно мислат. Ако мислат дека ви треба пауза од партнерот, па дури и раскинување, нема да се двоумат дали да ви кажат.

Девица

Девиците се секогаш одлични советници – не само за вашиот партнер. Без разлика дали станува збор за одлука за љубов, живот или деловна активност, тие се тука за вас. Тие ќе обрнат внимание на секој детал што ќе им го кажете и веројатно ќе можат да „читаат меѓу редови“. Секогаш е важно кога некој од страна знае да ја согледа ситуацијата, а тоа е случај со нив.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum