НАЈОПАСНА но ја обожуваат и мажите и жените! Сек*уална поза број 1 !

4 август, 2020
nm,m


Објаснување на лекарот: во оваа позиција, жената целосно го контролира ритамот и се спушта со целата своја тежина, и тешко е за неа да престане во случај на „погрешна пенетрација“, т.е. кога пенисот е искривен под незгоден агол.


Нема да има последици за дамата, а за мажот следува болна агонија по скршениот полов орган. Втората најопасна е позицијата „кучешки стил“, кога жената се потпира на лактите и колената и мажот продира одзади.


Сосема неочекувано, најбезбедна е мисионерската поза каде што жената лежи на грб со раширени нозе а мажот продира од напред.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris