Ова се најчестите фантазии на зафатените жени

30 август, 2020
секс

Сексуалните фантазии не исчезнуваат кога започнувате солидна долгорочна врска или брак. Напротив, совршено време е да ги исполните сите ваши мали секси желби.


1. Губење на контрола

 Наречете го ефектот „Педесет нијанси на сиво“, но многу жени сакаат да ја препуштат својата контрола на маж. Покрај тоа, тие сакаа да го сторат тоа многу пред да биде напишана оваа популарна серија за книги. Ако сте расположени за врзани очи – не грижете се, вие сте во друштво со милиони.

2. Секс на изненадувачко место

Уживањето во спалната соба е сосема добро, но понекогаш жените сонуваат да имаат секс на чудни места. Највисоко на списокот на посакувани локации е сексот во хотелска соба со поглед на океанот, секс на плажа, секс на кујната или сензуално истражување на телото на вашиот партнер во бањата.


3. Секс со странец

И во врска, жените фантазираат за секс со убав странец, односно за жешки игри без обврски и притисок на секојдневниот живот. Споделете ги вашите желби со вашиот партнер и препуштете се на ова сочно сценарио – заедно. Играјте странци кои за прв пат се среќаваат, а потоа изнајмете соба во некој евтин хотел.


4. Играње улоги

Жените ги сакаат униформите и развиените тела на мажите кои ги „полнат“ на вистински начин. Без разлика дали е убав доктор подготвен да ве испита, секси професор или тренер за теретана, со неколку промени во костумите, можете да ги имате сите овие парчиња во вашата спална соба.

 5. Секс на јавно место

Едно американско истражување покажа дека дури 60 проценти од жените сонуваат да имаат секс на јавно место. Иако ретко кога жена ќе му шепне на партнерот дека сака секс среде дупка полна со ресторани, повеќето немаат ништо против фантазирање за секс некаде каде што може да се открие во секое време.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris