Оваа секс поза е само за флексибилните, но ако успеете да ја изведете, ќе бидете многу задоволни!

11 декември, 2020
1fc2c371-fffa-44cc-a00f-bd48a090e8ce


За здрав сексуален живот, експертите препорачуваат малку креативност во спалната соба, а британскиот Daily Star, во соработка со продавачи на сексуални играчки и долна облека, редовно предлага нови и интересни секс пози.

No Rumba, како што ја нарекоа позата што ја претставија неодамна, не е многу лесна за изведување, со оглед на тоа што треба да бидете доста флексибилни и да имате добар баланс за тоа.

Еве како изгледа тоа.


Експертот за секс и врски Анабел Најт вели дека оваа поза е наменета само за еластични парови, а неодамна воведе уште една ваква Daily Star. Уште потешко е да се изведе, но ако успеете, дефинитивно ќе го однесе оралниот секс на ново ниво.


Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi