Оваа СЕКС ПОЗА не е за секого, но гарантира огромно задоволство ако успеете да ја изведете!

21 ноември, 2020
секс

АКО сте уморни од класични секс пози и сакате да ги зачините работите во спалната соба, не треба да се грижите повеќе!

„Daily Star“ во соработка со британскииот бренд за сексуални играчки и еротска долна облека Lovehoney препорачува позиција што ја нарекоа валкано танцување. Но, оваа позиција веројатно не е за секого, имајќи во предвид дека не е толку лесна за изведување.

Како изгледа тоа, можете да видите на илустрацијата подолу.


Експертот за секс Анабел Најт вели дека оваа позиција им овозможува на паровите да ја рекреираат класичната сцена од Валканиот танц со забавна секс поза. „Треба да бидете прилично атлетски за да го направите ова, но забавно е да ја испробате“, рече таа.

Во соработка со друга продавачка марка за секси играчки и долна облека,Ann Summers, Daily Star исто така препорачува една позиција во орален секс, варијација на популарната поза 69. Како може да се изведе, можете да видите подолу.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi