Овие жени искрено признале за најлошите искуства со оралниот секс: Тоа беше прав хорор

27 април, 2020
Naslovna

Оралниот секс е многу интимна работа – и тоа е убаво.

Во секој случај, би требало да е убаво…

Меѓутоа, овие вистинити изјави покажуваат дека оралниот секс понекогаш може да биде и висктински кошмар.

Се сеќавате на сцената од Сексот и градот каде Шарлот зборува за многу посебен проблем со нејзиниот нов љубовник? Имено, додека таа орално го задоволува, тојпостојано ја турка нејзината глава во правец на пенисот, а таа реагира со прилично акробатски движења за да го избегне тоа. Кери, Миранда и Саманта се согласуваат за една работа: ако тој орално ја задоволува, таа повремено мора да врати со орален секс – можеби не е сјајно, но е фер. Но, немаше ништо на крајот, бидејќи Шарлот не сакаше да се предаде – и за среќа, не мораше да доживее една од 5-те ужасни орални сексуални приказни споделени од несреќни жени на Интернет.

Изненадување од гостин

„ Усно го задоволував моето поранешно момче и одеднаш неговата мајка упадна во собата за да му донесе облека. Не мора да објаснам како вечерата беше прилично комична подоцна, така? “, Ана (21)


Цицајте, вшмукајте, гризете!

„Орално го задоволував дечкото на задното седиште на мојот автомобил. Сè беше во ред сè додека не ме праша да го гризнам неговиот петел. Јас малку се спуштив, и тој ми рече да гризам посилно. Јас го сторив тоа, но не сакав да го повредам. Тој ја притисна главата надолу сè додека не ја почувствував неговата крв во устата. Неговиот петел крвареше и го исфрлив од мојот автомобил. Дамките на седиштето се уште се видливи. Тоа беше мојот најлош орален секс досега! “, Ема, 22

Добар пијалок

„Моето момче и јас сме заедно неколку години, па решивме малку да го зачинеме сексуалниот живот. На новогодишната ноќ зедов голтка шампањ во устата, а потоа неговиот петел. Мислев дека ќе се чувствува добро. Извика тој, а јас плукав шампањ. Неговиот петел одеднаш се намали. Се смеевме за тоа подоцна, а тој призна дека имал чувство дека од течноста му го гризе пенисот. “Вита, 28

Затвори го носот ?!

„Кога првпат решив орално да му угодувам на мојот дечко, тој ги спушти пантолоните и – тоа што мажите никогаш не треба да го сторат – ми ја турна главата надолу. А таму така многу смрдеше… тоа беше најлошото искуство некогаш” Викторија, 30

Влакнеста можност

„Моето момче имаше природна фризура“ долу и јас постојано морав да отстранувам влакна од устата. “Карла, 23