ПАРОВИТЕ ШИРУМ СВЕТОТ ЛУДУВААТ ЗА ОВАА ПОЗА! „Вампир“ за незаборавен СЕКС!

21 ноември, 2020
СЕКС

Дали сте слушнале за позата „вампир“ по која лудуваат сите?

Во оваа поза, мажот лежи свртен кон жената додека нејзините нозе се кај него на рамената.

Веројатно многумина ја пробале досега.
Тие наведуваат дека оваа поза вклучува и нежно грицкање на вратот, но влијае и на други ерогени зони. Оваа поза е прилично слична на мисионерската, затоа не треба да биде тешко да ја направите.
Позата вклучува длабока пенетрација, па затоа треба да биде добра за стимулација на Г-точката.
Сексологот Анабел Најт ја препорачува оваа поза на секој што сака сексуални авантури и постојана возбудливост.

Грицкањето на вратот може да ги разгори страстите што ги имавте како помлади, едноставно не притискајте со забите премногу, правете го тоа нежно за да не остави никаква трага.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi