Подарете му оргазам кој ќе го запомни

20 јули, 2020
3

На мажите им е потребно помалку време за да доживеат оргазам, но тоа не значи дека не треба да му подарите еден што нема да го заборави.
Пишувавме многу за советите кои водат до женскиот оргазам, но сега прочитајте неколку едноставни трикови кои ќе го доведат вашиот љубовник до крик од задоволство.

Пратете го ритамот на неговото дишење

Запознајте го добро својот партнер и научете да го пратите ритамот на неговото дишење кои ќе ви открие дали е блиску до врвот.

Шепнете му
Кога ќе бидете сигурни дека е блиску до оргазмот шепнете му нешто секси, заводливо кажете му дека сакате тоа да се случи истиот момент или покажете му каде сакате да ејакулира.

Стегнете го за задникот
Чувствувате дека врвот е блиску. Зграпчете го за задникот и силно повлечете го кон себе. Тоа е начин на кој му кажувате дека го посакувате без ниеден збор.

Допрeте ги неговите брадавици
Во моментот кога тој е на врвот на задоволството преминете со прстите преку неговите брадавици, додирнете ги со јасикот или нежно повлечете ги. Бидете сигурни дека овој оргазам нема да го заборави.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi