ПОТВРДЕНО: Еве кои се ШАНСИТЕ партнерот да ве измами, НИКОГАШ не би погодиле!

13 декември, 2020
ВАРА

Шансата да го изневерите партнерот е двојно поголема на 39-годишна возраст од која било друга, покажа истражувањето.

За многумина, оваа бројка е пресвртна точка во животот, бидејќи тогаш тие влегуваат во криза на средна возраст, живеат втора младост или бараат нови возбудувања.

Прељубата е, инаку, почеста во последната година од деценијата – 19, 29, 39, 49, 59, а по пресвртницата на 39-та година, најневерни се оние кои се постари точно една деценија.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris