Сексуалните работнички проговорија: Еве што навистина бараат од нас!

19 октомври, 2020
shutterstock_1110646130

Дали станува збор само за секс или има нешто повеќе? По ова, сè е многу појасно Многу жени се прашуваат што точно ги тера мажите да бараат љубовница или услуги на проститутка. Секс? или работата е многу посложена?

Откако некои од прељубниците ги признаа вистинските причини во врска или брак, сепак работите сега се појасни. Експертот за секс и врски Трејси Кокс разговараше со многу сексуални работнички, љубовнички, но и мажи и откри за Дејли меил какви потреби сакаат сите да задоволат на овој начин. Па, еве што велат сите во своја одбрана.

1. Возбуда и нешто ново „Сопругата и јас имаме секс еднаш месечно, и таа никогаш не сака да пробува нови работи. Да беше поинаку, никогаш не би барал некој друг за секс “.

„Никогаш не сум имал афера. Не барам љубов, барам само секс. Различно е со проститутка, тоа е деловна трансакција што не му штети на мојот брак. На тој начин можам да имам секс со друга жена без да ја изневерувам сопругата. Безопасна е забавата “.


2. Обожување

„Јас можам да бидам тоа што сум пред мојата љубовница. Таа ме прави да се чувствувам важно. Таа ми се восхитува. Кога ја гледам сопругата, гледам само разочарување во нејзините очи. Не чувствувам дека сум исполнил дури половина од нејзините очекувања “.

3. Реализација на сексуални фантазии

„Имам љубовница седум години и со неа се впуштам во перверзии што би ги преплашиле повеќето луѓе. Јас можам да ја замолам за работи што никогаш не можев да ги побарам од сопругата. Чувствувам голем наплив на адреналин кога ги ставам границите “.

4. Подигање на самодовербата

„Имам чувство дека мажите учат од нас. Ме прашуваат дали на сите девојки нешто им се допаѓа или звучат чудно кога зборуваат валкано“, рече една девојка . „Познавам мажи кои не се снаоѓаат добро во социјални ситуации или на состаноци. Тие немаат скоро толкава самодоверба како што изгледа. Тие само сакаат внимание од жените што ги сметаат за привлечни. Тие знаат со нас дека нема да ги одбиеме и не мора да се обидуваат да бидат паметни или да водат најинтересни разговори “, рече проститутката.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum