СЛУЧАЈНО ОБЈАВИЛА ИНТИМНО ВИДЕО НА INSTAGRAM STORY! Целото семејство виде нешто што му требаше да го види само сопругот

21 август, 2020
incident

Поради инцидентот се вознемирил и нејзиниот сопруг

Зенепа Галипова е Бугарка која снимила видео на кое мастурбира и сакала да го изненади сопругот.

Сепак, наместо да го сподели само со него, таа случајно го објавила на „Instagram Story“ каде што го виделе нејзините 2000 пријатели.

Меѓу нив, биле и членови на семејството на средовечната жена, меѓу кои и 20-годишниот син кој за локалните медиуми изјави дека нема да може да се врати дома најмалку пет години заради срамот.

Сопругот на жената исто така бил вознемирен поради инцидентот, па затоа не сакал да разговара со неа наредните неколку дена.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris