СВЕТОТ ПОЛУДЕ ПО ОВОЈ ТРЕНД: Дали сте го пробале ова?!

12 декември, 2020
stock-photo-portrait-of-a-beautiful-girl-on-a-gray-background-with-whipped-cream-in-her-mouth-757062883_1000x0


Ако не можете да одлучите што повеќе сакате – храна или секс, зошто да не ги споите овие два света?


Неуредната забава во креветот секс тренд каде можете да ширите храна на телото на вашиот партнер и да го лижете, грицкате или цицате. Пред се одредете нормална локација, што може да се избрише добро подоцна, на пример кревет покриен со латекс навлака. Обрнете внимание на температурата на храната бидејќи она што не ви изгледа топло под прстите може да ја изгори чувствителната област и изберете храна што е спротивставена: кисело-слатка, топло-ладна, крем-крцкава.

Пријатно!


Намирници:

-слатки сосови

-љути сосови

-сладолед

-спреј за шлаг

-пудинг

-мед

-путер од кикирики

-кечап

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris