Тие беа шестмина и јас: Ми требаа 10 години да се согласам, а сега УЖИВАМ во тоа

17 август, 2020
grupen seks

Групниот секс не е непознат поим.

Ние знаеме за него од филмовите, слушнавме за него во приказни, а некои дури и го испробаа.

За него, најверојатно ги врзувате помладите луѓе, но тоа не мора секогаш да биде така.

62-годишна жена неодамна го искусила тоа, а и беа потребни 10 години да се согласи со предлогот на нејзиниот сопруг.

Нејзината исповед беше објавена во Гардијан:

„Јас сум 62-годишна жена и сум во брак со мојот сопруг веќе 40 години. Се запознавме на колеџ, обајцата докториравме филозофија, а сега работиме на истиот универзитет. Минатиот Божиќ го имав моето прво сексуално искуство со шест мажи во исто време.

Мојот сопруг беше првиот што предложи групен секс по раѓањето на нашите деца, и ми требаа 10 години да се согласам со тоа. Најпрво помислив дека тој само сака да има секс со други жени. Тогаш решив да се обидеме. Не бев свесна колку уживам во сексот со други мажи, веднаш се „навлеков“.

Речиси 20 години подоцна, не мислиме дека сме во отворен брак. Имаме секс со други луѓе, но секогаш заедно.

Организаторот првично ми даде одговорност да „подготвам“ шест мажи за друга жена. По некое време прашав дали можам да се вклучам и завршив со шест момци, од кои едниот беше 25. Секој од нив беше нежен и сладок.

Најчесто имаме тројки, понекогаш тоа е групен секс само за една ноќ, а понекогаш се гледаме со некои луѓе со години, но тешко е да се најдат луѓе на нашата возраст. Се надеваме дека ќе го задржиме овој начин на живот што е можно подолго. Мора да го живеете живот до крај “, жената го заврши признанието, пишува Гардијан.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris