Тие тројца се пар и чекаат дете: “Ќе ги ускладиме хормоните и заедно ќе го доиме бебето”

4 јули, 2020
trojca

Мајк и Ло Тејлор беа сосема обичен брачен пар, се доека во нивниот живот не се појави Џес Вудсток. Пред скоро време, тие започнале врска, а сега очекуваат бебе.

“Се запознавме случајно. Јас и Ло секогаш сме биде отворени за секс во тројка, што се случи со Џес. Меѓутоа сфативме дека тука постои подлабока поврзност и дека сакаме повторно да ја видиме. Така започна се”- изјави Мајк.

“Работите во кревет станаа многу подобри, откако Џес е со нас. Многу повеќе можеш да видиш и да допреш. Не се гледаме како 2+ 1, туку како 3+ 0, во оваа врска сите сме еднакви.”- изјави Ло

По година дена врска, одлучија дека се подготвени за дете, а Ло остана бремена на почетокот оваа година. Џес сака да биде вклучена што е можно повеќе. Ќе ги синхронизира своите хормони со хосмоните на Ло, за да може да произведува млеко, и да го дои детето.

По година дена врска, одлучија дека се подготвени за дете, а Ло остана бремена на почетокот оваа година. Џес сака да биде вклучена што е можно повеќе. Ќе ги синхронизира своите хормони со хосмоните на Ло, за да може да произведува млеко, и да го дои детето.

“Џес секогаш ќе биде вклучена во одгледувањето на детето. Сакам да биде и таа дел од детето, бидејќи ќе личи на мене и на Мајк, сакаме и нејзини ДНК. Многу мајки немаат прилика да се одморат. Сме запознале и други тројки кои имале деца и навистина се функионира одлично. Ова дете ќе има повеќе прилики од што мислите. Ние тројца едноставно едвај чекаме да станеме родители.” изјави Ло.

“Џес секогаш ќе биде вклучена во одгледувањето на детето. Сакам да биде и таа дел од детето, бидејќи ќе личи на мене и на Мајк, сакаме и нејзини ДНК. Многу мајки немаат прилика да се одморат. Сме запознале и други тројки кои имале деца и навистина се функионира одлично. Ова дете ќе има повеќе прилики од што мислите. Ние тројца едноставно едвај чекаме да станеме родители.” изјави Ло.

Истакнаа дека на почетокот не биле прифатени од околината, посебно од семејството и роднините, но сега се се промени.

“Секогаш збореа дека ќе настане проблем кога една од нас ќе остане бремена, но се случи сосема спротивното. Поврзани сме повеќе од било кога,”- заклучи Ло.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi