Три хороскопски знаци за кои никогаш не би рекле дека се чудни во кревет!

26 јули, 2020
cudni vo krevet

Познато е дека некои хороскопски знаци толку многу го сакаат сексот, што тоа не го кријат, а меѓу нив се и скорпијата и лавот. Но, има и такви хороскопски знаци кои се екстремно чудни во сексот, и имаат необични фетиши.

Меѓу нив спаѓаат:

Водолија

Тие имаат тенденција да го задржат приватниот живот за себе, тие се малку осамени и обожаваат неконвенционални работи. Им се допаѓа сексот во канцеларија, кујна, па дури и во спалната соба, и не се плашат да експериментираат со него. Боите за тело, играчките и секси улогите најверојатно се наоѓаат на нивниот список со желби. Овој силен и имагинативен знак ќе ги стимулира и вашето тело и вашата имагинација.

Бик

Потребно им е одредено време да го запознаат својот сексуален партнер. Како што станува порелаксиран со вас, така тој ќе започне да ги истражува сите перверзии и фетиши. Чувството на луксуз за Бик значи дека тој нема да размисли двапати пред да посети продавница за секс и да смислува интересни начини за предигра. Тој е премногу сексуално стимулиран и обожава сензуалност и е едноставно незаситен во сексот.

Девица

 Највнимателен знак во хороскопот. Тој многу се грижи за животот и му треба нешто што ќе го ослободи од таа грижа, а тоа е сексот. Тие сакаат сврзување, мастурбација и воајеризам. Тие се опседнати со контрола, и многу ги палат игрите со моќ.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi