За оргазам од соништата! Оваа поза гарантира врвно задоволство

23 јуни, 2020
хгбфвц

Доколку сакате малку да го зачините сексуалниот живот, најдобриот начин е да експериментирате малку со пози. Местото каде што ќе ја пробате оваа позицијата зависи од вас, а може да биде спална соба, дневна соба, па дури и кујна. Најпрво жената легнува во близина на работ на креветот или троседот, и можеби е најдобро да се направи тоа на масата во кујната.

Мажот продира во неа додека стои, а оваа позиција овозможува длабока пенетрација, но и подобро стимулирање на Г-точката, поради што велат дека женскиот оргазам е посилен на оваа позиција отколку на другите позиции. Да се ​​направи сè уште повозбудливо, жената може малку да ги премести колковите и да го следи ритамот на партнерот.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi