Љубовен хороскоп за првата половина на јули – Стрелците и девиците се изненадат!

4 јули, 2020
horoskop

Овен

Ќе бидете почувствителни и со голема потреба да бидете прифатени. Ако сте во врска, супер, но ако сте сами, ќе ве измачува копнежот. Со поголема отвореност и соработка, вашите приватни односи би можеле да напредуваат и да бидете посреќни. Размислете за тоа.

Бик

Уморни сте од приказни, сакате да преминете на дела. Но, тоа нема да оди ниту брзо ниту лесно. Треба прво да се запознаете добро. Ќе се обидете да ја придобиете личноста што ја сакате со помош на кулинарски деликатеси. Можеби ќе излезете на вечера.

Близнаци

Се испостави дека вашата омилена личност има иновативни идеи. Ќе ги прифатите и со тоа ќе ја освежите вашата врска. Ќе бидете доста снаодливи. Одговорот на прашањето на секој партнер ќе го извлечете од вашата фантазија.

Рак

Вашиот партнер деновиве нема да ја покаже својата зрелост, туку обратно. Затоа си ти тука за да го спуштиш на земја. Тоа ќе го олесни притисокот дека мора да бидете среќни и задоволни во љубовта. Ќе дишете полесно и ќе признаете без товар дека во моментот не сте во бајка.

Лав

Ако се обидеш да ставиш крај на сè што те мачи, повторно нема да постигнеш мир. Попаметно е да се повлечеш и да чекаш. Твојата самодоверба ќе биде ставена на тест деновиве, но со љубов и верба во партнерот, брзо ќе надминете сè.

Девица

Со ваша потреба секогаш да бидете тврдоглави, деновиве би можеле да повредите и некој близок. Нека се биде со мерка па ќе бидете среќни и задоволни во друштво на блиските и повеќе нема да избегнувате контакти со пријатели.

Вага

Ќе ја споделите вашата среќа во животот со блиски луѓе. Можно е да ги поканите гостите што ги сакате. Исто така, ќе се обидете да бидете љубезни кон вашата сакана личност. Ова ќе биде добро примено,па така ќе ја подобрите комуникацијата.

Скорпија

Вашиот љубовен живот овие денови ќе земе нов залет благодарение на магичната комуникација што ќе се одвива помеѓу вас и вашиот партнер. Beе бидете многу имагинативни. Вие ќе можете да ја подобрите вашата врска на најдобар можен начин.

Стрелец

Ќе се забавувате без сериозни претензии. Ова е затоа што мислите дека нема да го добиете она што го сакате сега. Многумина ќе се најдат во секојдневен разговор преку кафе деновиве, и дури тогаш ќе сфатат дека има нешто повеќе.

Јарец

Некои ќе влетаат  во површна врска поради секс во кој ќе покажат доза на имагинација. Не се потпирајте премногу за да не паднете над оградата. Наместо тоа, чувајте го она што го имате и уживајте во тоа со сето свое срце.

Водолија

Ќе ви треба повеќе и повеќе внимание и љубов. Од грубоста на надворешниот свет ќе побегнете во светот на твојата фантазија. Ништо чудно за вас, но на вашиот партнер му е доволно. Сингл луѓето ќе бидат мачени од зголемените копнежи.

Риби

Некои риби овие денови ќе доживеат посебна инспирација за љубов овие денови.Ќе бидете склони да се потопите целосно во светот на имагинацијата. Исто така, ќе бидете склони да ја идеализирате вашата сакана личност.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi