Маж починал во сред натпреварување. Парот се обложил кој има подобра кондиција…тој изгубил, буквално.

12 август, 2020
вхм


Кондицијата во сексот може и не мора да биде важна. Сето тоа зависи од тоа што го сакате. Или не сакате.

Сосема е логично што еден од двајцата мораше да загуби во таа „игра“, но со бизарна игра на среќа човекот го загуби животот. Засега тој е познат само како Дејви, а тој почина за време на сексуалниот однос, поточно, во седмата „рунда“

Тој е средовечен и е со потекло од нигериската држава Лагос, пренесува Б92. Се започна како „невин“ облог од 140 долари во корист на оној кој има подобра сексуална состојба. Неговата девојка избра хотел и облогот започна, меѓутоа, откако заврши шестата рунда, човекот само се урна врз неа. Таа веднаш го известила хотелот и морала да даде изјава во полицијата, за да ги потврди нејзините обвинувања. Иако ова е неодамнешен случај,но во минатото се случувале слични трагедии. Во текот на последните неколку години, повеќе луѓе починаа како резултат на разни секс игри.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris