14 секси костуми за капење за покрупни жени кои ќе ги истакнат вашите облини

27 април, 2020
Naslovna

Сите го велат ова постојано: малку пополни жени, не плашете се да ги облечете вашите омилени костими за капење. Трик е да пронајдете стил кој ви одговара ласкаво најмногу, без разлика дали станува збор за  бикини над половината или затегнати до половината. Вашиот костим за капење треба да игра со вашите облини, а не да ги сокриете.

И покрај тоа што можеби нема да бидете наскоро на одмор, тоа не значи дека не можете да најдете совршен костум што треба да го носите на сопствен отворен простор за некој дополнителен витамин Д. За да ви помогнеме да ги пронајдете најдобрите опции, пред нас се едни парчиња и бикини кои се движат од трендовски што ќе ги поседувате засекогаш. Погледнете ги понудите за бикини .