3 модни додатоци ќе го одбележат претстојното. Кој не би ги посакал?

28 јуни, 2020
дфгхјмнбв


Добрата работа во врска со модните додатоци е што тие и даваат на секоја облека нов изглед. Со нови форми и комбинации, секој изглед веднаш ќе биде уште попривлечен и оригинален. Овие три модни додатоци ќе бидат хит претстојното лето.

1. Бисери

Бисерите прават голем кам-бек! Но, не правливи ѓердани и обетки од баба. Со нови форми и комбинации, крем-белите парчиња накит се попопуларни од кога било. Тие можат да бидат совршено комбинирани со злато или шарени камења. Најубаво е кога бисерите се без конкретен облик и секој има своја, посебна форма.

2. Чанти од бамбус и слама

Полукружната бамбус торба е модерен одговор на пикник торба и задолжителен моден додаток ова лето. Нуди доволно простор за мобилен телефон, клучеви, итн. Затоа, тој е одличен моден додаток за ден на ноќ. И варијантите од слама се на нашата листа на желби ова лето – тие едноставно ја надополнуваат секоја облека.

3. Папучи

Таканаречените „slides“ папучи се хит ова лето. Тие доаѓаат во најразлични бои и со натписи, и одлично одат со фармерки, но и со летен фустан.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi