Calvin Klein и Бела Хадид повторно се обединија во одлична летна кампања

18 јули, 2020
Annotation 2020-07-18 132313

Кампања што го повикува долгото, топло лето

Американската куќа Calvin Klein и 23-годишната манекенка Бела Хадид зад себе имаат уште една фантастична кампања и уште еднаш докажаа дека се одличен тим. Конечниот сет на фотографии го повикува долгото и топло лето во подводно опкружување, со тонираното тело на Бела во секси костимите за капење во преден план.

Бела исто така сподели неколку позади фотографии од зад сцената на нејзиниот Инстаграм кои покажуваат како изгледал самиот процес на снимање.

Познатиот модел откри дека снимањето е направено пред една година, односно пред пандемијата од COVID-19, веројатно за да се избегне лавина негативни коментари заради непочитување на епидемиолошките мерки.

Фотографиите ги потпишува Шарлот Велс, а стилист кој е одговорен за комбинациите на Бела е Клер Бирн.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi