Елегантно, но шик! Оливија Палермо го покори Бруклин во интересен стајлинг! (ФОТО)

14 јули, 2020
ol

Инфлуенсерката Оливија Палермо беше фотографирана како шеташе во Бруклин овој викенд.

34-годишната популарна убавица носеше интересна комбинација во која доминираа земјени тонови.

Оливија носеше маслинесто зелена кошула со џебови на градите, а таа малку ги „преврте“ ракавите. Таа го комбинираше тоа со здолниште во иста боја, која се закопчува од напред и не открива многу! Таа оваа комбинација ја зачини со интересен розов појас и сина чанта. Носеше интересни шилести мокасини со цветни мотиви.

Оливија наместо маска носеше модерна марама како алтернатива. Тоа носеше свилена, жолта марама со зелени и кафени детали, а целата комбинација ја комплетира со очила за сонце.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi