13 август, 2020

Инфлуенсерката Оливија Палермо беше фотографирана како шеташе во Бруклин овој викенд.

34-годишната популарна убавица носеше интересна комбинација во која доминираа земјени тонови.

Оливија носеше маслинесто зелена кошула со џебови на градите, а таа малку ги „преврте“ ракавите. Таа го комбинираше тоа со здолниште во иста боја, која се закопчува од напред и не открива многу! Таа оваа комбинација ја зачини со интересен розов појас и сина чанта. Носеше интересни шилести мокасини со цветни мотиви.

Оливија наместо маска носеше модерна марама како алтернатива. Тоа носеше свилена, жолта марама со зелени и кафени детали, а целата комбинација ја комплетира со очила за сонце.

Остави коментар

Почетна // Life Story // Елегантно, но шик! Оливија Палермо го покори Бруклин во интересен стајлинг! (ФОТО)
Горе