Емили Ратајковски ја претстави новата колекција костими за капење

31 јули, 2020
wewewe

Иако не сме баш љубители на терминот „бикини тело“ и ги сакаме телата на сите кои се грижат за нив, доколку некој требаше да ја добие титулата кралица од таа категорија, тоа веројатно ќе беше Емили Ратајковски. Беше многу логично Емили да ја лансира сопствената линија на облека за пливање така што во 2017 година го основа брендот Inamorata. Бидејќи нема причина да ја остави улогата на главна ѕвезда на некој друг, Емили честопати покажува само свои колекции. Ова е случај и со последната колекција која вчера беше претставена пред јавноста, а со цел летна инспирација и фитнес мотивација, пренесуваме неколку фотографии.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi