Фармерки кои ќе бидат хит следнава есен

2 септември, 2020
profimedia-0476445456-725x483

Фармерките можат да се комбинираат со скоро сите други парчиња од гардеробата, па затоа се парче во кое многу жени се задоволни да инвестираат. Секој од нас има модел што и одговара најдобро, но секогаш треба да експериментираме – што е најдобро да се направи пробувјќи некои од водечките трендови на сезоната и да видиме дали ни одговара.

Еве неколку модели на фармерки кои ќе доминираат оваа есен.

View this post on Instagram

🤍 #widejeans #2020 #beyourself #fashion #style

A post shared by K (@___larsen) on