Хит чевлите на Сара Џесика Паркер се лек за секој здодевен аутфит!

22 јули, 2020
sara

Можеби ја памтите во зачудувачки потпетици како Кери Бредшо, но деновиве актерката Сара Џесика Паркер носи удобни, ниски чевли од сопствената колекција кои се комплетен контраст со моделите од „Сексот и градот“.

Сара Џесика Паркер ја отвори својата водечка продавница за чевли во центарот на Менхетен на почетокот на јуни, која редовно ја посетува.

Во неа, таа често комуницира со клиентите и им помага во изборот на чевли, пишува Грација.

Деновиве, папараците ја фатија пред продавницата, во обичен летен фустан и зелени кадифни чевли со ниска потпетица.

Sara Džesika Parker

Во комбинацијата додаде ташна со розев појас.

Sara Džesika Parker

Сара ја промовираше првата линија чевли на почетокот на 2014 година, а цените на новите модели се околу 400 американски долари.

Во SJP линијата се достапни ниски чевли и со високи потпетици, а скоро сите модели се изработени од сатен.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi