Ким Кардашијан лансираше линија на плишани тренерки од 2000-тите!

20 октомври, 2020
парис и ким

Најгламурозниот тренд од 2000-тите е повторно во мода!

Модата од 2000-тите конечно се враќа на модните писти и во нашите гардероби: веќе сме навикнати на ултра кратки здолништа, бандани и работи со детали од крзно. Друг очигледен тренд од 2000-тите се плишани тренерки.

Ким Кардашијан лансираше колекција тренерки Скимс со кралицата на 2000-тите – Парис Хилтон. Фотографии во корпоративен стил од 2000-тите веќе се појавија на Инстаграм на Ким Кардашијан.

Можеме да ги видиме Ким и Парис Хилтон како шетаат низ паркингот во меки велурни тренерки, со златни и сребрени чанти од Луј Витон, па дури и телефони со школки и каменчиња. Гламурот што го промашивме.

Колекцијата содржи тренерки, палта и пижами во четири бои. Линијата ќе се најде во продажба од 21 октомври, но засега може да се регистрирате на списокот за чекање на официјалната веб-страница на брендот Скимс.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum