Костими за капење кои ги носат сите славни лепотици ова лето

2 јули, 2020
kupaci

Костим за капење кој асоцира на детството, оваа сезонa доминира на плажите, а веќе го испробаа и многу познати жени.

Можеби се популарни минијатурни бикини костими, но овој тренд помина под радарот, но познатите жени како што се манекенките Сара Сампајо, Алесандре Амбросио и глумицата Ева Логорија гордо шетаат низ песокот во воите костими со карнери.

опциите се бројни, од карнери на горниот дел на костумот кои одат со здолниште со карнери, преку дискретен волан на стандардните на бикини, до топови во вид на еден карнер, кој ги покрива градите и асоцира на горениот дел на блузата која се носи спуштена до раменици.

Се сеќавате на вашите први костими додека сте биде девојченце која правела замоци во песок? Оваа сезона се враќаме на тој период, но со модели за големи девојки.

Eva Logorija

Костими со карнери со деколте визуелно ги зголемува градите, а во зависност од моделот може да бидат елегантни, и секогаш романтични.

Погледнете некои од познатите жени во костими со карнери:

Kupaći kostim

Kupaći kostim

Kupaći kostim

Kupaći kostim
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi