Крис наполни 65 години: Таа се сеуште привлекува воздишки со нејзината завидна линија!

6 ноември, 2020
крис

ТВ ѕвездата Крис Џенер вчера го прослави својот 65-ти роденден, и сеуште привлекува внимание со нејзините модни комбинации. Таа редовно објавува фотографии на Инстаграм.

Крис Џенер секогаш се појавува во јавноста со стил. Таа често носи фустани, а шминката и е незабележителна. Модните комбинации ги надополнува со впечатливи сандали, аисто така често носи и накит.

Иако се приближува кон седумдесеттите, таа понекогаш носи впечатливи модни комбинации со дезен и тесна облека.

Фотографиите во костими за капење може да се видат и на нејзиниот профил на Инстаграм

И покрај нејзините години, ријалити ѕвездата се грижи за својата линија.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi