Мегаѕвездите во изданија од „милион долари“

8 јуни, 2020
211625_befunkycollage-1_ls

Филмски и музички sвезди, модели, познати блогери – јавни личности можеме да ги видиме во варијации од тренерки (или пижами, ако станува збор за папараци фотографија), искинати фармерки и бели маици до најгламурозните фустани и тоалети, кога се во прашање настани од значење.

Доделувањата на разни награди, како што се Оскари, Греми, Еми и други, потоа настани за поп Мет, разни модни ревии на познати дизајнери, како и добротворни настани и добротворни вечери – се ситуации кога „сите карти се искористени“ да дојдат во најубавите и ексклузивните издание и, ако е можно, да остават впечаток за најдобро облечена дама таа вечер.

Трката за „најдобро облечената“ дама трае отсекогаш, а во последната деценија се здоби со максимален интензитет, така што можеме да слушнеме дека тоалетата за Оскар на ѕвездата е направена месеци однапред, по нарачка, во која спаѓаат придружниот додаток, накит, чевли. ..

Во секој случај, тоалетите што имавме можност да ги видиме на познатите дами во последно време претежно мамеа воздишки, а ние ви оставаме на вас да процените чија работа беше најуспешна и која, според ваше мислење, навистина личи на „девојка од милион долари“во фустан кој чини скоро толку.